Gta Bucuresti
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Gta Bucuresti cea mai tare modificare GTA-In parteneriat cu GTA Constanta
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 gta bucuresti v1

In jos 
5 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Thorin
Admin
Thorin


Mesaje : 83
Data de înscriere : 12/05/2009
Varsta : 27
Localizare : Sos. Stefan cel mare sec.2 nr. 17 b.l 17 sc. B

gta bucuresti v1 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: gta bucuresti v1   gta bucuresti v1 - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Mai 14, 2009 1:27 am

Ce crezi?
E bine?
Sus In jos
Robytza95
Admin
Robytza95


Mesaje : 79
Data de înscriere : 10/05/2009
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti, Sector 2, Sos. Stefan cel Mare

gta bucuresti v1 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: gta bucuresti v1   gta bucuresti v1 - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Mai 14, 2009 2:16 am

pai pune si u un link, ca eu nu vad nimik lol!
Sus In jos
http://gtaconstanta.forumhit.ro/
bodytza...
Admin



Mesaje : 14
Data de înscriere : 10/05/2009

gta bucuresti v1 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: gta bucuresti v1   gta bucuresti v1 - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Mai 14, 2009 2:29 am

nu are nmk daca faci dublu post sau mai multe posturi dar incearca sa nu mai faci
Sus In jos
https://gta-bucuresti.forumgratuit.ro
Thorin
Admin
Thorin


Mesaje : 83
Data de înscriere : 12/05/2009
Varsta : 27
Localizare : Sos. Stefan cel mare sec.2 nr. 17 b.l 17 sc. B

gta bucuresti v1 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: gta bucuresti v1   gta bucuresti v1 - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Mai 14, 2009 6:04 pm

bodytza... a scris:
nu are nmk daca faci dublu post sau mai multe posturi dar incearca sa nu mai faci
ok
Sus In jos
Thorin
Admin
Thorin


Mesaje : 83
Data de înscriere : 12/05/2009
Varsta : 27
Localizare : Sos. Stefan cel mare sec.2 nr. 17 b.l 17 sc. B

gta bucuresti v1 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: gta bucuresti v1   gta bucuresti v1 - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Mai 14, 2009 6:04 pm

Robytza95 a scris:
pai pune si u un link, ca eu nu vad nimik lol!
Nu vezi linkurile?
Sus In jos
Thorin
Admin
Thorin


Mesaje : 83
Data de înscriere : 12/05/2009
Varsta : 27
Localizare : Sos. Stefan cel mare sec.2 nr. 17 b.l 17 sc. B

gta bucuresti v1 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: gta bucuresti v1   gta bucuresti v1 - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Mai 14, 2009 6:50 pm

Dupa ce terminati modul va fac eu installer la el.


Ultima editare efectuata de catre GTA_SA_FREE in Joi Mai 14, 2009 11:59 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Robytza95
Admin
Robytza95


Mesaje : 79
Data de înscriere : 10/05/2009
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti, Sector 2, Sos. Stefan cel Mare

gta bucuresti v1 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: gta bucuresti v1   gta bucuresti v1 - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Mai 14, 2009 11:32 pm

1 nu vad linkurile
2 deocamdata nu esti in echipa, ca sa zici "dupa ce terminam", intradevar poate tu teai gandit noi ca cei dp forum si te rg sa no iei pasta de rau
3 ai sanse sa intri, dar tiam zis, fa cv care sa VEDEM si noi, uitate la reguli ca am zis cand faceti un mod puneti poza, link sau video, pe tn no sa te taxez cu nimik deoarece nu stiai si esti nou pe forum, e ok? lol!
Sus In jos
http://gtaconstanta.forumhit.ro/
Thorin
Admin
Thorin


Mesaje : 83
Data de înscriere : 12/05/2009
Varsta : 27
Localizare : Sos. Stefan cel mare sec.2 nr. 17 b.l 17 sc. B

gta bucuresti v1 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: gta bucuresti v1   gta bucuresti v1 - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Mai 14, 2009 11:59 pm

Robytza95 a scris:
1 nu vad linkurile
2 deocamdata nu esti in echipa, ca sa zici "dupa ce terminam", intradevar poate tu teai gandit noi ca cei dp forum si te rg sa no iei pasta de rau
3 ai sanse sa intri, dar tiam zis, fa cv care sa VEDEM si noi, uitate la reguli ca am zis cand faceti un mod puneti poza, link sau video, pe tn no sa te taxez cu nimik deoarece nu stiai si esti nou pe forum, e ok? lol!
Da stiu.Daca nu vezi link-urile dami adresa ta de email si-ti dau video-urile ok?


edit:nu merge sa bag video-uri...
Sus In jos
Thorin
Admin
Thorin


Mesaje : 83
Data de înscriere : 12/05/2009
Varsta : 27
Localizare : Sos. Stefan cel mare sec.2 nr. 17 b.l 17 sc. B

gta bucuresti v1 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: gta bucuresti v1   gta bucuresti v1 - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Mai 15, 2009 1:49 am

primul



al doilea maine ca nu sa procesat


sau...



Sus In jos
Vizitato
Vizitator




gta bucuresti v1 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: gta bucuresti v1   gta bucuresti v1 - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Mai 15, 2009 2:14 am

Cat de penibili puteti sa fiti ! Ati luat numele de la cel vechi,trailerul chiar si logoul !
@GTA_SA_FREE Tu stii ce inseamna photoshop ? Tu stii ce este HD ? sau HQ ?
Dead Mod (Mod Mort !) Daca nu stiti cum se baga un .bmp in engine si cautati in gta3.img sunteti varza ! Intro Video este facut degeaba ! Va trebui facut un d3d9.dll de la 0 si video convertit.Nici un domeniu nu aveti !
Dead Mod ! Din Start !
Sus In jos
Thorin
Admin
Thorin


Mesaje : 83
Data de înscriere : 12/05/2009
Varsta : 27
Localizare : Sos. Stefan cel mare sec.2 nr. 17 b.l 17 sc. B

gta bucuresti v1 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: gta bucuresti v1   gta bucuresti v1 - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Mai 15, 2009 2:29 am

Vizitato a scris:
Cat de penibili puteti sa fiti ! Ati luat numele de la cel vechi,trailerul chiar si logoul !
@GTA_SA_FREE Tu stii ce inseamna photoshop ? Tu stii ce este HD ? sau HQ ?
Dead Mod (Mod Mort !) Daca nu stiti cum se baga un .bmp in engine si cautati in gta3.img sunteti varza ! Intro Video este facut degeaba ! Va trebui facut un d3d9.dll de la 0 si video convertit.Nici un domeniu nu aveti !
Dead Mod ! Din Start !
cn esti ma?
Sus In jos
Robytza95
Admin
Robytza95


Mesaje : 79
Data de înscriere : 10/05/2009
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti, Sector 2, Sos. Stefan cel Mare

gta bucuresti v1 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: gta bucuresti v1   gta bucuresti v1 - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Mai 15, 2009 4:54 pm

GTA SA FREE, pe cuvantu meu ca esti tare, dak imi dai si mie avionul ala tarom mare cu doua etaje si autobuzele alea 2 impreuna cu troliebuzul, pe cuvantul meu ca te fak moderastor, poate chiar si admin, dar dupa ce vei avea ceva vechime lol! si chiar vizitatorule, dak nuti place esti bine venit sa pleci, dak nuti place si ne critici intruna si nici nu o sa pleci iti dau un cadou.........................................................................................................UN MARE BAN lol!
Sus In jos
http://gtaconstanta.forumhit.ro/
Thorin
Admin
Thorin


Mesaje : 83
Data de înscriere : 12/05/2009
Varsta : 27
Localizare : Sos. Stefan cel mare sec.2 nr. 17 b.l 17 sc. B

gta bucuresti v1 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: gta bucuresti v1   gta bucuresti v1 - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Mai 15, 2009 5:12 pm

Robytza95 a scris:
GTA SA FREE, pe cuvantu meu ca esti tare, dak imi dai si mie avionul ala tarom mare cu doua etaje si autobuzele alea 2 impreuna cu troliebuzul, pe cuvantul meu ca te fak moderastor, poate chiar si admin, dar dupa ce vei avea ceva vechime lol! si chiar vizitatorule, dak nuti place esti bine venit sa pleci, dak nuti place si ne critici intruna si nici nu o sa pleci iti dau un cadou.........................................................................................................UN MARE BAN lol!
Chestiile alea care le vrei sunt din GTA Bucuresti si acela este trailerul de la GTA Bucuresti.(tu mi-ai zis ca pot sa il pun ca intro)


Auziti?Cum pot sa postez ca vizitator?(doar asa sa stiu)


Ma rog scuze ca nu te pot ajuta cu avionul si cu celelalte chestii.Nu ma pricep sa fac masina sau chestii de astea.
Sus In jos
celmaifidel




Mesaje : 3
Data de înscriere : 15/05/2009

gta bucuresti v1 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: gta bucuresti v1   gta bucuresti v1 - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Mai 15, 2009 5:31 pm

Bai frate dati-o incolo de treaba....chiar copiati tot asa fara nici un pic de scrupule ..ce plm ? macar numele puteati si voi sa-l schimbati ..si-n plus modu' o sa fie vai de mama lui ca voi nici de texturat nu stiti ..plm ...
Daca imi dati ban sau imi stergeti postul inseamna ca sunteti de acord cu ce zic
Sus In jos
Thorin
Admin
Thorin


Mesaje : 83
Data de înscriere : 12/05/2009
Varsta : 27
Localizare : Sos. Stefan cel mare sec.2 nr. 17 b.l 17 sc. B

gta bucuresti v1 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: gta bucuresti v1   gta bucuresti v1 - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Mai 15, 2009 5:54 pm

celmaifidel a scris:
Bai frate dati-o incolo de treaba....chiar copiati tot asa fara nici un pic de scrupule ..ce plm ? macar numele puteati si voi sa-l schimbati ..si-n plus modu' o sa fie vai de mama lui ca voi nici de texturat nu stiti ..plm ...
Daca imi dati ban sau imi stergeti postul inseamna ca sunteti de acord cu ce zic
scuze ca injur da asta ma enervat.

DUTE IN MAMA MASSI MA GAOAZA!
Sus In jos
Robytza95
Admin
Robytza95


Mesaje : 79
Data de înscriere : 10/05/2009
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti, Sector 2, Sos. Stefan cel Mare

gta bucuresti v1 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: gta bucuresti v1   gta bucuresti v1 - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Mai 15, 2009 6:32 pm

GTA SA FREE: NU INJURA, DIN PACATE ARE SI CEL MAI FIDEL CV DE DREPTATE
CEL MAI FIDEL: NU O SA COPIEM TOT PT CA MODURILE ACELEA NEAU FOST ACORDATE, IAR NOI O SA FACEM V 1.2, 1.0 SI U1.1 SUNT FACUTE DEJA DE VECHEA ECHIPA SI NICI U NU MAI INJURA, CITITI REGULILE DE LA PRIMUL FORUM!!!! lol!
Sus In jos
http://gtaconstanta.forumhit.ro/
Thorin
Admin
Thorin


Mesaje : 83
Data de înscriere : 12/05/2009
Varsta : 27
Localizare : Sos. Stefan cel mare sec.2 nr. 17 b.l 17 sc. B

gta bucuresti v1 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: gta bucuresti v1   gta bucuresti v1 - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Mai 15, 2009 6:59 pm

scuze da ma enervat
Sus In jos
Robytza95
Admin
Robytza95


Mesaje : 79
Data de înscriere : 10/05/2009
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti, Sector 2, Sos. Stefan cel Mare

gta bucuresti v1 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: gta bucuresti v1   gta bucuresti v1 - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Mai 15, 2009 7:38 pm

nui nimik si scz am vazut ca chestia cu avionu si ratb era din vechiul trailer, oricum bv, dar dak sunt in trailer tre sa fie si in mod asa ca se o fera cv sa le faca?
Sus In jos
http://gtaconstanta.forumhit.ro/
Thorin
Admin
Thorin


Mesaje : 83
Data de înscriere : 12/05/2009
Varsta : 27
Localizare : Sos. Stefan cel mare sec.2 nr. 17 b.l 17 sc. B

gta bucuresti v1 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: gta bucuresti v1   gta bucuresti v1 - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Mai 15, 2009 8:46 pm

Robytza95 a scris:
nui nimik si scz am vazut ca chestia cu avionu si ratb era din vechiul trailer, oricum bv, dar dak sunt in trailer tre sa fie si in mod asa ca se o fera cv sa le faca?
Pai nu editam modul original?Daca editam modul original avem avionul si alea...A da si Multumesc.
Sus In jos
Robytza95
Admin
Robytza95


Mesaje : 79
Data de înscriere : 10/05/2009
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti, Sector 2, Sos. Stefan cel Mare

gta bucuresti v1 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: gta bucuresti v1   gta bucuresti v1 - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Mai 15, 2009 9:49 pm

faza e ca modul original are 2 autobuze un mercedes (nu e Citaro) si un ikarus ala galben cre se vede pe linia 101, dar troleu si avion dinala nam vazut, are un avion tarom destul de frumusel, dar parca ar merge un alt avion retexturat cu emblema si "bodypaintul" lui Tarom lol!
Sus In jos
http://gtaconstanta.forumhit.ro/
Thorin
Admin
Thorin


Mesaje : 83
Data de înscriere : 12/05/2009
Varsta : 27
Localizare : Sos. Stefan cel mare sec.2 nr. 17 b.l 17 sc. B

gta bucuresti v1 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: gta bucuresti v1   gta bucuresti v1 - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Mai 15, 2009 9:56 pm

Robytza95 a scris:
faza e ca modul original are 2 autobuze un mercedes (nu e Citaro) si un ikarus ala galben cre se vede pe linia 101, dar troleu si avion dinala nam vazut, are un avion tarom destul de frumusel, dar parca ar merge un alt avion retexturat cu emblema si "bodypaintul" lui Tarom lol!
mmhhm...De azi o sa ma uit pe unde putem sa facem un site pt GTA B v2.0(e v 2.0 sau 1.0?)
Sus In jos
Robytza95
Admin
Robytza95


Mesaje : 79
Data de înscriere : 10/05/2009
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti, Sector 2, Sos. Stefan cel Mare

gta bucuresti v1 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: gta bucuresti v1   gta bucuresti v1 - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Mai 15, 2009 10:58 pm

v 1.10 si 1.00 sunt deja pe net o sa scr si adresa de net de la care se descarca, dak nu cumva am scriso deja paia de la pixelrage.com, in fine, noi vom lucrta v 1.2 sau 1.11(deoarece in 1.1 e mai mult o retusare a bugurilor) si nu trebuie sa gasesti unde sal pui deoarece il vom pune ba pe siteul lui TuTiCaDo la gta ct (dak el ne da voie) ba il vom pune aici pe forum sau face bodytza un site, ca vad ca se pricepe lol!
Sus In jos
http://gtaconstanta.forumhit.ro/
Thorin
Admin
Thorin


Mesaje : 83
Data de înscriere : 12/05/2009
Varsta : 27
Localizare : Sos. Stefan cel mare sec.2 nr. 17 b.l 17 sc. B

gta bucuresti v1 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: gta bucuresti v1   gta bucuresti v1 - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Mai 15, 2009 11:46 pm

Momentan am facut eu un site.Il puteti accesa aici:

http://www.gtabucharest.co.nr
Sus In jos
Thorin
Admin
Thorin


Mesaje : 83
Data de înscriere : 12/05/2009
Varsta : 27
Localizare : Sos. Stefan cel mare sec.2 nr. 17 b.l 17 sc. B

gta bucuresti v1 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: gta bucuresti v1   gta bucuresti v1 - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Mai 15, 2009 11:48 pm

Am o intrebare:(sa nu o luati de rau ok?)

Voi la ce lucrati?
Sus In jos
Robytza95
Admin
Robytza95


Mesaje : 79
Data de înscriere : 10/05/2009
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti, Sector 2, Sos. Stefan cel Mare

gta bucuresti v1 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: gta bucuresti v1   gta bucuresti v1 - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Mai 16, 2009 12:32 am

no luam de rau, doar ca am o veste proasta, modul GTA Bucuresti vechi inca continua, deci noi trebuie neaparat sa modificam numele modului nostru, asta insemnand ca nici traileru tau nu mai e valabil, imi pare rau, oricum apreciez, va trebui sa vb cu bodytza sa modificam numele modului, astept sugestii pt numele forumului si modului!!! Sad
Sus In jos
http://gtaconstanta.forumhit.ro/
Continut sponsorizat





gta bucuresti v1 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: gta bucuresti v1   gta bucuresti v1 - Pagina 2 I_icon_minitime

Sus In jos
 
gta bucuresti v1
Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Gta Bucuresti :: Prima categorie :: bar-
Mergi direct la: